Rachmix strona powitalna
O Firmie Oferta Cennik jak dojechac Kontakt
O Firmie e-mail

Zajmuję się usługowym prowadzeniem rachunkowości firm prowadzących działalność gospodarczą od 1995 roku. Posiadam wymagane prawem kwalifikacje do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, potwierdzone Świadectwem Kwalifikacyjnym nr 18925/00 wydanym przez Ministra Finansów.

Aktualnie w biurze rachunkowym zatrudniam 11 osób o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych, (kierunkowe wykształcenie: ekonomiczne, prawno-administracyjne, posiadających kilkuletnie praktyczne doświadczenie w zakresie kompleksowego rozliczania firm prowadzących działalność gospodarczą na własny rachunek (osób fizycznych z kraju i z zagranicy, spółek cywilnych i innych osobowych) oraz spółek prawa handlowego (kapitałowych - Sp. z o. o.).

Ewidnecję księgową prowadzimy techniką komputerową z wykorzystaniem systemu FIRMA firmy Soft-ekspert z Gliwic (http://www.soft-eks.com.pl). Pracujemy na komputerach renomowanych firm (Optimus, Adax) tak, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa dla gromadzonych danych. Wszystkie informacje księgowe dotyczące Naszych Klientów są archiwizowane (cyklicznie zgrywane na płyty CD) i zabezpieczone przed dostępem osób trzecich. Używane przez naszą firmę komputery są serwisowane (co bardzo rzadko się zdarza) przez firmę MICROCOM M. Benka (www.microcom.pl), która jest również naszym Klientem.

Obsługujemy firmy o zróżnicowanym zakresie działania, tj. począwszy od firm produkcyjnych, poprzez usługowe do handlowych włącznie.

Lokalizacja naszego biura jest bardzo dogodna ze względu na dojazd oraz możliwość bezpiecznego zaparkowania samochodu na dozorowanym terenie.

Z każdym Klientem indywidualnie ustalamy zakres świadczonych usług oraz ich koszt, tak, aby nasza współpraca była satysfakcjonująca dla obu stron.
Oferujemy współpracę na profesjonalnym poziomie, posiadamy doświadczenie w zakresie przygotowywania informacji dla celów zarządzania na podstawie danych z ewidnecji księgowej.

W naszej pracy nie ograniczamy się do standardowych usług, lecz poszukujemy dla naszych klientów rozwiązań ich satysfakcjonujących.

Zapraszam do współpracy

Monika Haczyńska

 
O Firmie
Oferta
Cennik
Jak dojechać
Kontakt